معرفی کنگره 

 

اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی:

امروزه در کشورهای در حال توسعه، صنعتی شدن و توسعه کسب و کار به مثابه حل کلیه مشکلات اقتصادی مطرح است به طوری که صاحبنظران مسائل اقتصادی ، آن را مترادف با توسعه یافتگی می دانند. جوامع دنیای امروزی متشکل از سازمان هایی هستند که برای مردم آن جامعه به تولید کالا یا خدمات می پردازند و از این راه منتفع می گردند. با توجه به جمعیت بسیار زیاد جوامع، بدون وجود مدیریت کارآمد و اثربخش در هر زمینه از جمله اقتصاد و کسب و کار، آنها قادر به برآورده کردن نیازهای جامعه نیستند. لذا، برای نیل به اهداف عالی و رشد و تعالی فرهنگی، اقتصادی و صنعتی خود و نسل آینده به مجموعه ای از مدیریت جهت برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل نیازمندیم. لذا در شرایط فعلی با ايجاد فرصت‏ هاي جديد کسب و کار، کاهش هزينه، سهم بازار بيشتر و بهبود انگيزه کارکنان می توان با گسترش مفاهیم کلیدی مدیریتی و عوامل موثر در بهبود فضای کسب و کار از مزیت های رقابتی موجود برای توسعه کسب و کار استفاده نمود. در همین راستا و با توجه به جنبه های بین المللی مقوله مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار، کشور ايران نیز با توجه به موقعيت جغرافيايي خاص خود، اكنون در مرحله اي از توسعه قرار گرفته است كه تحت هر شرايطي بايد مقوله توسعة‌ اقتصادی و کسب و کار را به طور جدي مورد توجه قرار دهد.  

ازاین رو دبیرخانه دومین کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار با توجه به برگزاری موفق کنگره قبلی و بازتاب بسیار گسترده آن در سطح ملی و بین المللی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی دومین دوره کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار را در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار نماید. اين کنگره به دنبال آن است كه با گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگزاران و مديران، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، متخصصان و علاقه مندان موضوع علوم انسانی، مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار ، به تبيين مفاهيم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مدیریت، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار پایدار باشد . اين كنگره باشعار "مدیریت پایدار راهی به سوی توسعه اقتصادی" فرصتي براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان وانديشمندان درحوزه مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی، علوم انسانی و کسب و کار است. برگزاري اين كنگره امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها و مراكز تخصصي کشور و جهان درزمينه مفاهيم مشترك توسعه پایدار در بخش های مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار و ساير موضوعات مرتبط با محورهاي كنگره را فراهم می سازد. تمرکز اصلی این کنگره بر شناخت فرصت ها و چالش های پیش روی مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و توسعه کارآفرینی و کسب و کار و تلاش برای ارائه راهکار های علمی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر علوم انسانی می باشد.

بر اين اساس، دبیرخانه دومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين کنگره در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

 


تاریخ های مهم


ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره قبلی کنگره

پوستر کنگره

گالری تصاویر دانشگاه